AKCESORIA

Dodatki

Styl

Idealna aranżacja wnętrz przejawia się doborem dodatków z różnych trendówWśród najczęściej spotykanych można znaleźć styl skandynawski, glamour, minimalistyczny oraz loftowy. Wszystkie mają jedną, wspólną cechę – nowoczesność. To właśnie ona doskonale je łączy i sprawia, że wybranie nowoczesnych dodatków do domu będzie zawsze sprawdzonym pomysłem do każdego wnętrza, niezależnie od stylu w jakim został urządzony.

Wizualizacja

Przygotujemy dla Ciebie wygląd przestrzeni spełniającej Twoje oczekiwania począwszy od materiałów wykorzystywanych przy malowaniu czy wykańczaniu podłóg, a skończywszy na efektownych dodatkach. Nowoczesne wnętrze to pojęcie które odnosić się może do każdego pomieszczenia współczesnego domu, mieszkania, czy biura niezależnie od jego metrażu. 

Współpraca

Decydując się na aranżację nowoczesnego wnętrza warto skorzystać z usług naszych dekorator i designerów, którzy na bieżąco śledzą trendy obowiązujące w jego dziedzinie. Ponadto fachowe oko naszych specjalistów o wysokim poczuciu estetyki sprawi, że stylizacja urządzonego pomieszczenia będzie spójna pod względem wystroju i zaproponowanego stylu. Współpraca w tym zakresie jest niezbędna także w planowaniu zagospodarowania ich przestrzeni oraz wypełnieniu jej światłem i kolorem. 

Doskonałość powstaje nie wtedy, kiedy można coś dodać, lecz wtedy, gdy nie można nic już ująć.

Antoine De Saint Exupery

Twoje

wnętrze

dopasowanie

zadowolenie

 

Tym, co opanowało wystrój nowoczesnych wnętrz są z całą pewnością: duński styl hygge. Wykorzystywanie marmuru lub tapet marmurowych oraz surowego drewna w pokrywaniu powierzchni ścian; stosowanie miedzianych elementów dekoracyjnych; wypełnianie pokoju roślinami ukrytymi w zamknięciu szklanych słoi, podkreślanie surowych i minimalistycznych rysów betonowych ścian i półek. Dominującymi kolorami stylizacji zaś okazały się być biel – kojarząca się z nowojorską elegancją oraz granat, stanowiący alternatywę modnej do niedawna szarości. Ważne, aby urządzone było zgodnie z obowiązującymi trendami, które każdego roku podlegają zmianom. Trendy wnętrzarskie podlegają niemal nieustającym zmianom. Zasadą stylizacji ponadczasowej jest stosowanie trwałych i dobrej jakości materiałów wykorzystywanych podczas realizacji zleceń powierzonym naszym specjalistom, zwłaszcza zaś podczas wykańczania pomieszczeń.

napisz do nas

Gwarantujemy, że nasz zespół sprosta zadaniom wizualizacji i aranżacji nawet najbardziej wymagających wnętrz.

Projekty i dobór dodatków wykonujemy z najwyższą starannością o detale i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość estetyczną efektu końcowego.