O nas

Ponadprzeciętność zaangażowania

Nie tajemnica

Posiadamy wiedzę psychologiczną, socjologiczną i rysunku, a także talent plastyczny i wyobraźnię przestrzenną. Biegle posługujemy się programami graficznymi. Posiadamy ogromną pasję tworzenia, nieprzeciętny talent i zmysł artystyczny oraz charakteryzujący się wyczuciem estetyki. MaChata to pracownia indywidualności i doświadczenia, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach, abyś miał pewność, że Twoja inwestycja będzie dokładnie taka jakiej potrzebujesz.

Zadaniowość

Głównym naszym zadaniem jest stworzenie dla Ciebie takiego projektu, który łączył będzie wysokie wartości estetyczne i funkcjonalne. Odpowiadamy za to, aby przygotować wstępny projekt wystroju przy uwzględnieniu przeznaczenia i charakteru obiektu, a także istniejących uwarunkowań technicznych, dobrać kolorystykę i oświetlenie wnętrza, oraz elementy jego wyposażenia w postaci mebli i dekoracji. W wielu przypadkach decydujemy też o ewentualnej przebudowie pomieszczenia, przeniesieniu istniejących instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych w celu dostosowania pomieszczenia do pełnionych funkcji.

Różne pomieszczenia

Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za zaaranżowanie wystroju Twojego wnętrza poprzez dobranie dodatków, ale za opracowanie kompleksowego projektu wnętrza, a następnie – nadzorowanie jego wykonania. Dotyczy to wnętrz różnego rodzaju obiektów, indywidualnych domów i mieszkań, ale w równym stopniu także obiektów komercyjnych i biurowych.

Mieszanka

Każdy z nas jest inny i ta różnorodność naszych osobowości oraz nasza niewyczerpana pasja sprawią, że projekty powstające w naszej pracowni są niezwykle oryginalne. Nieustannie dążymy i dbamy o źródła inspiracji i kreatywność, gdyż dzięki temu możemy tworzyć wspaniałe koncepty przyczyniające się do zapewnienia maksymalnego zadowolenia naszych klientów.