JAK POWSTAJĄ

projekty?

Zamów projekt online

zdzwoń

ZACZNIJMY OD RozmowY

Integralną częścią każdego projektu jest rozmowa, podczas której opowiesz nam o swoich marzeniach i oczekiwaniach. Jakie są Twoje ulubione kolory, faktury, styl, materiały, oraz prowadzony tryb życia. Doradzamy Ci i wyjaśniamy niejasności, ustalamy budżet, oraz sposób współpracy krok po kroku podążając za Twoją potrzebą. Po wszystkich ustaleniach przechodzimy do realizacji projektu.

ETAP I

Koncepcja

Na podstawie dokumentacji architektoniczno – budowlanych, lub wykonanej wcześniej inwentaryzacji powstaje zarys wnętrza. Przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów z góry. Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami układu ścian działowych, ewentualną przebudowę, układu mebli i urządzeń. Jest to idealny moment na wprowadzenie różnego typu zmian do stworzonego planu.

ETAP II

Wizualizacja 3D

To czas na przedstawienie wybranej koncepcji w formie wizualizacji. Pozwala ona w pełni zobaczyć jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby wizualizacje były fotorealistyczne i bardzo dobrze odwzorowywały to co zaprojektujemy i to jak wnętrza będą wyglądały po ich wykończeniu.

ETAP III 

Dokumentacja

Ostatnim etapem jest sporządzenie szczegółowego projektu wykonawczego w postaci rysunków technicznych zawierających układy funkcjonalne, widoki wszystkich ścian, projekty wyburzeń i dobudowań, zabudów g-k i sufitów podwieszanych, projekty instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, projekty okładzin ściennych i podłogowych, projekty zabudowy stałej oraz innych mebli na wymiar. Wraz z rysunkami technicznymi przygotujemy wykaz użytych materiałów wyposażenia i materiałów wykończeniowych w formie listy z informacjami o produkcie (producent, nazwa, cena i sklep).

„Dobrze zaprojektowane wnętrze należy się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.”

“ Projektant, to ktoś, kto widzi różnice między tym co zrobić, a tym co powinno być zrobione."

100%

UMIEJĘTNOŚCI

ODPOWIEDZIALNOŚCI

rzetelności

 

Decydując się na współpracę z Naszą pracownią mają Państwo pewność, że projekt będzie zrealizowany w założonych ramach czasowych, zgodnie z ustalonym budżetem, oraz będzie stanowił spełnienie Waszych marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

LUB ILE ZA TO ZAPŁACĘ? 

 

Cena usług projektanta wnętrz zależy od wielu czynników, takich jak zakres projektu, stopień skomplikowania, oraz sposób współpracy. Zachęcamy do kontaktu, które posłuży do zaprezentowania atutów naszej pracowni, oraz możliwych form współpracy. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami będziemy mogli przedstawić wycenę interesujących Państwa usług.

 

Proces projektowania opiera się na stałym współgraniu uczucia i rozumu.

napisz do nas

pomysł

czas
na rozmowę

telefon

600 242 574

koncepcja przerodzi się w plan